O společnosti

O společnosti

Společnost MAXPROGRES, s.r.o. byla založena v srpnu 1996 a v průběhu svého působení na trhu prošla progresivním vývojem.

Nabízíme především zabezpečovací technologie, ale i další tzv. doplňkové slaboproudé technologie. Zároveň poskytujeme kompletní dodávky těchto technologií, a to od návrhu, přes projekt a realizaci po následný 24 hodinový záruční a pozáruční servis.

Zákazníkům je k dispozici telefonický “hotline” a elektronická aplikace HelpDesk na platformě SAP - vše také v režimu 24/365.

Ve všech nabízených činnostech patříme ke špičce v oboru.

Tvoříme profesionální a dynamický tým, který zvládá náročné a rozmanité projekty vyžadující vysokou odbornost. Důraz klademe především na kvalitu, a to jak v nabízených produktech, tak i v poskytovaných službách. Kvalita a odbornost je zabezpečena pravidelnými školeními od výrobců těchto nabízených technologií.

Klademe vysoký důraz na ochranu veškerých informací, které souvisejí s plněním zakázek. Společnosti bylo vydáno osvědčení o tom, že je způsobilá zabezpečit ochranu utajovaných informací až do stupně utajení “Tajné”, včetně zajištění bezpečnosti informačního systému nakládajícího s utajovanými informacemi, který byl také certifikován NBÚ do stupně utajení “Tajné”. Zároveň je u většiny pracovníků prověřena osobnostní způsobilost podle zákona č. 412/2005 Sb. o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti.

S odkazem na bezpečnost zpracovávaných informací je ve společnosti zaveden systém managementu bezpečnosti informací ČSN ISO/IEC 27001:2014, který dokazuje, že nakládáme s informacemi v souladu s mezinárodními normami a chráníme je před zneužitím i ztrátou.

Dále máme zaveden systém managementu kvality dle standardů ISO 9001:2015, který je pravidelně reauditován. Prostřednictvím managementu kvality se zaměřujeme na ty činnosti, které mají vliv na spokojenost zákazníka a splnění jeho požadavků a očekávání, neboť ISO 9001:2015 vychází z procesního řízení s důrazem na dosažení cílů, neustálé zlepšování a větší zapojení vrcholového vedení.

Naším hlavním posláním je poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní, spolehlivé a profesionální služby ve všech oblastech. K vysoké odbornosti a profesionalitě zároveň přidáváme etickou stránku chování společnosti a jejich zaměstnanců.

S našimi obchodními partnery se snažíme udržovat osobní vztahy podložené seriózním jednáním. Našim cílem je vždy nalézt pro klienta to nejvhodnější řešení, které bude plně splňovat jeho požadavky.

Napište nám, ozveme se, zavoláme Vám,
spojíme se s Vámi

Vypracujeme bezpečnostní posouzení daného objektu v souladu ...